KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9018145
nr 901 8145
Träsnitt
Peter Zennström, signerad. 1980, motivet: 26x23
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:44:03
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr